Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yazı Arşivi

Bob Kesimi Saç Modelleri

Kısa saçlar için vazgeçilmezdir Bob kesim saç modelleri, 2012 yılında bob saç modelleri fikirleri hakkında biraz bilgi vermek istedik.  Şık bir bob güzelliğinizi tam anlamıyla yansıtabilir. Tabi bunun için makyaj stillerinizle saçlarınızı bütünleştirmeniz gerekmektedir. Mesala saçlarınız yıpranmış ve kurtulmak istiyorsunuz fakat kısa saçlardan korkuyorsunuz. İşte o zaman kısa ve modern saç kesimleri çeşitlerinden bob stillerini deneyebilirsiniz. Kısa bob modellerinde saçlarınızın renkleri de önemlidir. Saç Renkleri olarak mevsimsel bir tercih yapmanız en doğru olandır. Tabi bu mevsimsel seçimi yaparken kendi kriterlerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Saçlarınızı kısaya kestirdiniz bob saç modelleri tercihi yaptınız beyaz bir tene sahipsiniz ve saçlarınızı sarıya veya kızıl kahve tonlarına boyatmanız doğru olan seçimdir. Bob modellerinde en favori renk ise karamel kahve saç renkleri dir.

 

Bob Saç Modelleri Kimlere Yakışır?

Bob saç kesimleri her saç tipine uygundur. Kısa ve orta boylu hanımlarımız için daha uygun olan bir stil olarak gösterilir. Fakat hemen hemen herkes kullanabilir. Kısa kesim tercih edilen saçlarda modernlik verilmesi açısından bob stilleri seçilmektedir. Aslında bob saç kesimleri 80′li yıllardan gelmektedir. günümüzde yine moda haline gelmiş ve zamanla modernleştirerek daha çok kullanılır hale getirilmiştir. Bunu başaran ise Wilde’dir.  

 

Bob Saç Modelleri için Saç Renkleri Seçimleri

Saç renkleri seçimini bu yılın moda renklerine göre belirleyeceğiz. En üstte soldaki resim karamel kahve tonları bu yıl en çok kullanılan saç rengi olarak belirlenmiştir. Platine yakın bir saç rengi tonu light sarı denilen saç boyası da bu yıl sıklıkla kullanılmıştır. Saç renginizi belirlergen güncel moda renkler ve mevsimsel renkleri tercih edebilirsiniz. Tabiki bunun içinde cilt tonunuz önemli bir yer tutar. Koyu ten rengine sahip iseniz kahve tonlarını açık tene sahip iseniz kızıl ve sarı tonlarını denemelisiniz. Makyaj stilinizde bunda rol oynayacağı için ufaktan da olsa bunuda dikkate alınız.

 

Bob kesimlerini biraz evrime uğratarak uçlarını daha uzun arkalarını daha kısa yapabilirsiniz ve isterseniz yuvarlak veya ay şeklinde saç kesimleri ile modernleştirerek kullanabilirsiniz. Kendinize en uygun modeli siz yaratacaksınız. Saçlarınızı kestirmekten korkmayın ve kısa saç modelleri için tedirginliğiniz olmasın.

Kategori : Kısa Saç Modelleri, Saç Kesimleri, Saç Modelleri
Etiketler : ,


Yorum Yazın

Mesajınız

Kadın Dünyası

Saç Modelleri - Feed - Yazılar - Yorumlar - Site Haritası - Gizlilik Politikası