Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yazı Arşivi

Günlük Kolay Yapılabilen Saç Modelleri

Dışarı çıkacaksınız, işe gideceksiniz, çarşıya, pazara gideceksiniz. Kısacası günlük zaman almayan, uğraştırmayan, basit ve kolay yapılabilen saç modelleri arıyorsunuz? Öyle ise doğru yerdesiniz. El becerinizin olması gerekmeyen hatta davetlerde bile kullanabileceğiniz örnekleri inceleyerek bizlerden ilham alınız.
Güzel, gösterişli bir saç modeli yapmak için kuaföre gitmeniz şart değildir. Bir kaç el hareketi ve bir kaç taktik ile saçlarınızı evde şık hale dönüştürebilirsiniz.  Mesela bir saç maşası ve bir saç spreyi kullanarak dağınık saçlarınızda doğal dalgalar oluşturabilirsiniz. Saçlarınızı bölerek bir kaç bölüme ayırın daha sonra bölüm bölüm saçlarınıza saç maşası uygulayarak bukleler yapın ve bu bukleleri bir saç spreyi vasıtası ile sabitleyin. Bir kaç dakikanızı alacak bu işlemle çok güzel bir saç modelleri yaratabilirsiniz.
 

Yukarıdaki örnekleri istediğiniz gibi çoğaltabilirsiniz. Bir kaç dakikada oluşan bir kaç el hareketi ile yapılan bu stiller oldukça hoş görünüyor. Sağda saç düzleştirilerek sağ yandan ayrılmış ve masum güzel bir görünüm yakalanmış. Soldaki örnekte ise saçlar dalgalandırılmış. Zaten uzun olan saçlar dalga efektleri ile çok daha hoş hale getirilmiştir. Burada dikkat edilmesi gereken bir konu saçların üst kısımları düz uç kısımlara inildikçe dalgalar yoğunlaşıyor. Bu modelin 2012 trendi olduğunu bilmenizi isteriz.  

 

Kolay Yapılabilen Balık sırtı stillerinde Örgü Saç modelleri Size de yakışabilir.

Yukarıda örnekte gördüğünüz kabarık stillerde saçlar için balık sırtı örgü saç modelleri denilen modeli saçlarınıza tek örgü olarak uygulayabilirsiniz. Hiç zamanızı almayacağı gibi bu stiller bir çok yerde kullanılabilmektedir. Saçlarınıza verdiğiniz yumuşak dalgalar ile de örgü stilleri yapılabilmektedir. Örgü saç yapmak için illede düz saça ihtiyaç yoktur. Bunlara alternatif olarak At Kuyruğu Modelleri denenebilir.

 

Kısa Saçlara Basit Model Uygulaması

Kısa saçlar için çok fazlada seçenek olmadığını hepimiz biliriz. Bunlar için bob kesimleri, zarif toplamalar, seksi danığık sert bir görünüm tercih edilebilir. Kısa saçları üstte sağdaki resim gibi toplayarak kadınsı bir görünüm verilebilir. Toplamadan önce saçlarınızda hafif dalgalar oluşturun ve bir sprey ile saçlarınızı sabitleştirin. Saçlarınız orta boylarda ise sizlere Kakül saç Modelleri tercih etmenizi önermekteyiz. Kakül saç hem her zaman moda ve alımlı bir görünüm verir. Hemde yüz şeklinize göre zengin seçenekleri bulunur.

Kategori : Dalgalı-Kıvırcık Saç Modelleri, Saç Modelleri
Etiketler : ,


Yorum Yazın

Mesajınız

Kadın Dünyası

Saç Modelleri - Feed - Yazılar - Yorumlar - Site Haritası - Gizlilik Politikası