Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yazı Arşivi

Kısa Saç Şekillendirme İpuçları

Kısa saç şekillendirme ipuçları verelim. Zarif kısa saçlar veya, rocker stilleri, kıvırcık saç veya bir parti saçı yapmak istemezmisiniz? Kısa saç seçeneklerini genişletiyoruz. Sağlıklı görünümlü parlak bir kısa saç modelini kim istemez? Kısa saçlar için en güzel örnek bob kesimleri olabilir.  Romantik bir kısa saç modelleri yaratmak için kuru saçlarınızı nemlendirin. Nemli saçınıza saç spreyi  veya jöle, wax tarzı bir saç sabitleyicisi ile saçlarınıza doğal efektler verin. Dağınık kısa saç modelleri yaratın. Bu modeli parmaklarınızla doğal hareketlerle yapabilirsiniz ve çok şık bir stil oluşturabilirsiniz.

Kisa-sac-sekillendirme-1 Kisa-sac-sekillendirme-2

Kısa Saç Modellerinizi Makyaj Stiliniz ve  Takı Modelleriniz ile süsleyin!

Süper cool modeller yaratmak için Kısa saç modelinizi makyaj stiliniz ile takı modeliniz ile zenginleştirebilirsiniz. Saç modelinizin çok sade olduğunu düşünüyorsanız Göz alıcı bir makyaj işinizi görecektir. Biraz kirpiklerinizde rimel, dudaklarınızda ruj kullanırsanız göz alıcı bir küpe ile bunları süslerseniz Devamını Okuyun »

Bob Kesimi Saç Modelleri

Kısa saçlar için vazgeçilmezdir Bob kesim saç modelleri, 2012 yılında bob saç modelleri fikirleri hakkında biraz bilgi vermek istedik.  Şık bir bob güzelliğinizi tam anlamıyla yansıtabilir. Tabi bunun için makyaj stillerinizle saçlarınızı bütünleştirmeniz gerekmektedir. Mesala saçlarınız yıpranmış ve kurtulmak istiyorsunuz fakat kısa saçlardan korkuyorsunuz. İşte o zaman kısa ve modern saç kesimleri çeşitlerinden bob stillerini deneyebilirsiniz. Kısa bob modellerinde saçlarınızın renkleri de önemlidir. Saç Renkleri olarak mevsimsel bir tercih yapmanız en doğru olandır. Tabi bu mevsimsel seçimi yaparken kendi kriterlerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Saçlarınızı kısaya kestirdiniz bob saç modelleri tercihi yaptınız beyaz bir tene sahipsiniz ve saçlarınızı sarıya veya kızıl kahve tonlarına boyatmanız doğru olan seçimdir. Bob modellerinde en favori renk ise karamel kahve saç renkleri dir.

 

Bob Saç Modelleri Kimlere Yakışır?

Bob saç kesimleri her saç tipine uygundur. Kısa ve orta boylu hanımlarımız için daha uygun olan bir stil olarak gösterilir. Fakat hemen hemen herkes kullanabilir. Kısa kesim tercih edilen saçlarda modernlik verilmesi açısından bob stilleri seçilmektedir. Aslında bob saç kesimleri 80′li yıllardan gelmektedir. günümüzde yine moda haline gelmiş ve zamanla modernleştirerek daha çok kullanılır hale getirilmiştir. Bunu başaran ise Wilde’dir.  

 

Bob Saç Modelleri için Saç Renkleri Seçimleri

Saç renkleri seçimini bu yılın moda renklerine göre belirleyeceğiz. En üstte soldaki resim karamel kahve tonları bu yıl en çok kullanılan saç rengi olarak belirlenmiştir. Platine yakın bir saç rengi tonu light sarı denilen saç Devamını Okuyun »

Kısa Saç Modelleri

Kısa Saç Modelleri için sitemizde ön görülen modelleri aşağıdadır. Kış mevsimine dönük kısa saç kesimlerden oluşan resim galerimizi inceleyerek fikir sahibi olunuz. Kısa kesimler daha pratik olduğu için zamandan tasarruf yapmanızı sağlamaktadır. Bu yüzden yoğun iş kadınlarının ve zaman zaman öğrencilerin de tercihi olabilmektedir. En güzel saç modeli ruh halinize en uygun olandır. Mevsimsel bir makyaj ile kış boyunca yağsız saçlarla dolaşmak istiyorsanız kısa saçları tercih etmeniz en doğru olandır. Kış mevsiminde daha çok yağlanan saçların bakımı daha zordur. Bu yüzden kısa tercihler her zaman doğru seçimdir. Kısa saç kesimleri için model yapımını doğal hareketlerle yani ellerinizle yapmanız daha uygundur.

 

Kısa Katlı Saç Kesimleri

Kısa katlı kesimler daha cesur ve monotonluktan uzak modellerdir. Daha spor ve göz alıcı modeller yaratabilir daha modernize edebilirsiniz. Katlı kesimler ile daha modern bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kısa saçları tercih eden bayanlarımız daha çok kısa ve orta boylu olanlardır. Çünkü uzun saçlar kısa Devamını Okuyun »


Tüm makyaj ve kozmetik ürün fırsatları için tıklayın !


Kadın Dünyası

Saç Modelleri - Feed - Yazılar - Yorumlar - Site Haritası - Gizlilik Politikası