Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yazı Arşivi

Saç Renkleri Modelleri

Bugün konumuz saç renkleri modelleri, daha iyi anlayabilmemiz için uzun saç modelleri içerisinden örnekler sunacağız. Katlı uzun saç şekilleri ile kendinize iyi bir stil belirleyerek trend modelleri ile kendinize bir ayrıcılık tanıyın. Benzersiz bir tarz yaratmak tabiki zordur. Fakat saç modeliniz ile birleştirdiğiniz makyaj stiniz ve kıyafetiniz bir bütün olmayı başarırsa sizde benzersiz bir tarz yaratmış olacaksınız.
Tercihinize bağlı olarak yumuşak veya sert katlı kesimler uygulayarak saçlarınıza hacim kazandırabilirsiniz. Katlı kesimler saçlarınıza faydalı olduğu gibi ayrı bir tarzdır. Mesela, bir mezuniyet balosuna katılacaksınız düz saçlarınız var ve şekil vermekte zorlanıyorsunuz. Saçlarınıza kat attırarak, ufak bir işlem ile saçlarınıza dalga verirseniz katlı dalgalı güzel bir saç modeli yaratmış olacaksınız. Örnek verecek olursak katlı kesimlerde aslan yelesi gibi yapılan bir saç kesimi çok şık görüneceksiniz. Tabi aslan yelesi için saçlarınız uzun olmalı, uzun saça sahip olmak içinde boyunuz kısa olmamalı en azından orta boylu bir bayan olmalısınız. Buna bağlı olarak katlı kesimlerinize röfle uygulayarak yine şık bir saç modelleri ne sahip olabilirsiniz. Aşağıda bu örnekleri göreceksiniz.

 
    Aslan Yelesi Saç Kesimi                 Röfle Uygulaması

2012 Saç Trendleri - Üstler tek renk Saç Uçlarına Röfle Uygulama Tekniği

Bu yıl en çok uygulanan bir teknik olarak göze çarpmıştır. 2012 yılında da bu saç trendinin çok sık kullanıldığına şahit olacaksınız. Özellikle uzun saç modelleri için daha uygun gibi görünen saçlarınızın uçlarına farklı bir tonda gölge veya röfle uygulamasınız. Röfle – Gölge Modelleri kısa saçlar daha güzel görünmektedir. Fakat uzun saç sevip röfle yaptırmak isteyenler için ise en uygun stil sadece Devamını Okuyun »


Tüm makyaj ve kozmetik ürün fırsatları için tıklayın !


Kadın Dünyası

Saç Modelleri - Feed - Yazılar - Yorumlar - Site Haritası - Gizlilik Politikası