Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yazı Arşivi

Günlük Kolay Yapılabilen Saç Modelleri

Dışarı çıkacaksınız, işe gideceksiniz, çarşıya, pazara gideceksiniz. Kısacası günlük zaman almayan, uğraştırmayan, basit ve kolay yapılabilen saç modelleri arıyorsunuz? Öyle ise doğru yerdesiniz. El becerinizin olması gerekmeyen hatta davetlerde bile kullanabileceğiniz örnekleri inceleyerek bizlerden ilham alınız.
Güzel, gösterişli bir saç modeli yapmak için kuaföre gitmeniz şart değildir. Bir kaç el hareketi ve bir kaç taktik ile saçlarınızı evde şık hale dönüştürebilirsiniz.  Mesela bir saç maşası ve bir saç spreyi kullanarak dağınık saçlarınızda doğal dalgalar oluşturabilirsiniz. Saçlarınızı bölerek bir kaç bölüme ayırın daha sonra bölüm bölüm saçlarınıza saç maşası uygulayarak bukleler yapın ve bu bukleleri bir saç spreyi vasıtası ile sabitleyin. Bir kaç dakikanızı alacak bu işlemle çok güzel bir saç modelleri yaratabilirsiniz.
 

Yukarıdaki örnekleri istediğiniz gibi çoğaltabilirsiniz. Bir kaç dakikada oluşan bir kaç el hareketi ile yapılan bu stiller oldukça hoş görünüyor. Sağda saç düzleştirilerek sağ yandan ayrılmış ve masum güzel bir görünüm yakalanmış. Soldaki örnekte ise saçlar dalgalandırılmış. Zaten uzun olan saçlar dalga efektleri ile çok daha hoş hale getirilmiştir. Burada dikkat edilmesi gereken bir konu saçların üst kısımları düz uç kısımlara inildikçe dalgalar yoğunlaşıyor. Bu modelin 2012 trendi olduğunu bilmenizi isteriz.  

 

Kolay Yapılabilen Balık sırtı stillerinde Örgü Saç modelleri Size de yakışabilir.

Yukarıda örnekte gördüğünüz kabarık stillerde saçlar için balık sırtı örgü saç modelleri denilen modeli saçlarınıza tek örgü olarak uygulayabilirsiniz. Devamını Okuyun »

Orta Boy Saç Kesimleri

Orta boy saç modelleri nin püf noktası saçlara verilen doğal hareketler ve saçların yumuşak bir görünüm alınması. Orta boy saçlarda sert görüntü hoş olmamaktadır. Fakat yumuşak hareketler ve ipeksi görünüm söz konusu olunca saçlar cezbedici bir görüntü vermektedir. Orta kesilmiş saçlarda model uygulamak daha kolaydır. Kolay ve basit şekiller büyük bir kolaylık sağlar. Saçlardaki katmanları canlandırmak için asimetrik bir kesim tercih edilebilir. Kişiliğinize uygun bir saç renkleri ile kendiniz saçlarınızı modernize edebilirsiniz. Orta boy saçlarda katlı kesimler arasında aslan yelesi modeli dikkat çekmektedir.

 
  Aslan Yelesi Saç Modeli

Aslan yelesi modelleri orta kesimli saçlar için  en güzel stillerdendir. Denemenizde yarar vardır. Aslan yelesi kesimi kulak tipini beğenmeyen bayanlarımız için biçilmiş kaftandır. Çünkü kulakları tamamen kapatmaktadır. Bir diğer özelliği ise uzun yüzlü bayanlar içindir. Yüzünüzün yan kısmını kapattığı için uzun yüzü asgari düzeye indirmektedir. Katlı kesimler ile daha da modern bir görünüm vermektedir. Aynı zamanda saçlara hacim katar ve daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır.  Yukarıdaki örnekler bunlara en güzel örnektir.
Devamını Okuyun »

Günlük Kullanabileceğimiz Saç Modelleri

Topuz modelleri, örneklerimizde gördüğünüz gibi bir saç aksesuarı ile birlikte kullanılmış. Bir toka, boncuk, fular vs. ile saçlarınıza renk katmak isterseniz topuz modellerimiz sizlere göre. Yeni saç trendlerinde saç aksesuarları önemle vurgulanmıştır. Kabarık saçlara sahip iseniz saçlarınızı bu şekilde arkada toplayarak yarım bir topuz yapabilirsiniz. Çok sade olduğunu düşünürseniz bir saç aksesuarı ile saçlarınızı süsleyebilirsiniz. Bir kuaföre gitmeden çeşitli şekillendirme araçları ile evimizin konforu eşliğinde kendi modelimizi kendimiz yaratacağız. Evde saç modeli yaratmanız oldukça eğlenceli bir iştir. Saçlarınızda yenilik yaparken evde eğlenebileceksiniz de. Resimlerdeki örnekler yerine deneme yanılma yolu ile de bir sürü model keşfedebilirsiniz.

 

Her bayanın her gün saç modeli yaptığını düşünürsek, en azından evden çıkmaran saçını toplayıp, saçlarımızı tararız. Demode olan saç modellerinizden kurtularak moda trendleri deneyerek kendimize değişiklik yapabiliriz. Bu modeller daha modern toplama şekilleri olarak göze çarpmaktadır. Günlük hayatımızda kullanabileceğimiz gibi özel günlerde de kullanabilirsiniz. Hatta bunlar mezuniyet törenleri, nişan törenleri, düğün gibi aktivitelerde de kullanabileceğiniz saç stilleri dir.

 

Günlük Hayatımızda At Kuyruğu Modellerini Deneyebilirsiniz

At kuyruğu saç modeli yapmak çok basit bir iştir. Fakat yetenekli değilseniz resimlerdeki örnekleri inceleyebilir veya daha modern olan örneklerimizden yararlanabilirsiniz. At kuyruğu yapmak için saçları bir tutam halinde arkada Devamını Okuyun »

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234

Tüm makyaj ve kozmetik ürün fırsatları için tıklayın !


Kadın Dünyası

Saç Modelleri - Feed - Yazılar - Yorumlar - Site Haritası - Gizlilik Politikası