Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kategoriler

Yazı Arşivi

Okul-Öğrenci Saç Modelleri

Genç ünlülerden seçtiğimiz 2012 eğitim öğretim yılı için okul da kullanabileceğiniz öğrenci saç modelleri örnekleri üzerinde durmak istedik. Genç kızlarımız havalı stillerden yana fakat okulda en çok kullanılan modeller arasında ay kuyruğu veya örgülü saç modelleri yer almaktadır. Okulda yeni eğitim döneminde bir fark yaratmak istiyorsanız. Örneklerdeki modern saç modellerini inceleyerek ilham alınız. Okulda kolay modelleri tercih etmeniz sabah erken saatlerde uğraşmamanızı sağlar ve okula da geç kalmazsınız. Fakat her zaman saç modasını takip ederek fikirler alın ve kendinize en uygun saç modeli ni tercih edin. Okulda arkadaşlarınız arasında geri kalmayın. Kolay saç modelleri sizlere zaman kazandırır. Ekstradan 30 dakika fazla uyku demektir bu. Aşağıdaki örneklerin yapılışları sizlere uygundur.

Yukarda verilen örneklerde ortadan ayrık ve yandan ayrılmış iki adet saç modelleri yer almaktadır. Bunların uçlarına doğru saç maşası yardımı ile doğal dalgalar oluşturularak bu stillerde saçlara sahip olabilirsiniz. Kendi zevkinize göre su dalgası olarakta uygulanabilen modellerdir. Basamaklar halinde yapılan katlı saç kesimleri de sizlerin ilgisini çekebilir. Katlı modeller ve gevşek bırakılmış at kuyruğu veya gevşek örgüler her zaman öğrencilerimizin beğenisini kazanmıştır. Bu tarz modellerde zaman kaybetmedikleri için tercih edilebilmektedir. Şık bir saç tokası ile bunları kullanırsanız daha modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

2012 Örgü Saç Modelleri Hakkında Fikirler

2012 modern örgülerin yılı olacak. Yukarıdaki örneklerden sağdaki Miley Cyrus’un yukarıda bir halka gibi yapılan örgü stili verilebilecek en iyi modern modellerdendir. Diğer örnek ise öğrencilerimizin kullandığı klasik örgü saç modelleri arasından bir örnektir. Bu tarz saçlar için kendi cildinize göre saç renkleri kullanabilirsiniz. Miley Cyrus’un kızıl kahve saç rengi diğeri ise kumral bir saç rengidir.

 

At Kuyruğu Saç Modelleri

At kuyruğu basit bir model olduğu için öğrencilerin tercihi olmaktadır. Zaman kaybı olmadan sabah at kuyruğu saç modelleri yaparak çıkan bir çok öğrencimiz bulunmaktadır. Uzun yıllardır kullanılan At kuyruğu modellerinde günümüzde modernleştirilmiş hallerini görüyoruz. Kabarık saçlardan zarif at kuyrukları yapılabilir. 1. Örnekte gördüğünüz at kuyruğu buna verilecek en iyi örnektir. Alternatif olarak şık bir topuz modeli ile de okula gidebilirsiniz. Hani okulda topuza kalem takarlar ya o tip bir model uygulayabilirsiniz. Bunu kalemle değil de toka ile uygulamanız tavsiye edilir. İkinci örnekte gördüğünüz sofistike rahat bir saç modelleri ile de okulunuza gidebilirsiniz. Bu tarz saçlar her zaman rahat olur ve şık olur. Saç köpüğü, jole, wax gibi kimyasallar ile saçlarınıza ıslak bir görünüm verebilir. Daha çekici hale gelebilirsiniz.  Islak dalgalarlada saçlarınızı modernize edebilirsiniz.

Kategori : Saç Modelleri, Saç Renkleri
Etiketler : ,


Yorum Yazın

Mesajınız

Kadın Dünyası

Saç Modelleri - Feed - Yazılar - Yorumlar - Site Haritası - Gizlilik Politikası